Ankara’da Kaza Meydana Geldi Yaralılar Var

Ankara’da akşam saatlerinde meydana gelen kazada aynı yöne doğru giden iki araç çarpıştı. Kazaya içinde 5 kişinin bulunduğu ticari bir araçla bir otomobil neden oldu. Ticari araç sürücüsü Ankara Samsun yolunda saat 19:00 sıralarında giderken direksiyon hâkimiyetini kaybetti ve bir otomobile arkadan çarptı.

16-04-2018


Ankara’da akşam saatlerinde meydana gelen kazada aynı yöne doğru giden iki araç çarpıştı. Kazaya içinde 5 kişinin bulunduğu ticari bir araçla bir otomobil neden oldu. Ticari araç sürücüsü Ankara Samsun yolunda saat 19:00 sıralarında giderken direksiyon hâkimiyetini kaybetti ve bir otomobile arkadan çarptı. Ticari panelvan’ın arkadan çarptığı aracın içinde 5 yaşında bir küçük çocukla birlikte 3 kişi bulunuyordu.  

İhlas Haber Ajansından alınan habere göre çarpmanın etkisiyle birlikte öndeki araç yol ortasında güvenliğin sağlanması için konulmuş olan bariyerlere çarptı ve ters tarafa doğru yönlendi. Arkadan vuran ticari araçta ise 5 kişi olay anında yaralandı. Önde bagaj bölümünden darbe alan araçta ise 5 yaşındaki çocuk yaralandı.

Kaza akşam saatlerinde olması yolun da kalabalık olmasıyla yoldan geçenler duruma anında müdahale ettiler ve ilgili yerlere anında telefon edilerek ambulans, polisin olay yerine intikali gerçekleştirilmiş oldu. 

Sağlık ekipleri yaralılara olay yerinde müdahale ederken 5 yaşındaki çocuk ilk müdahalesinin ardından en yakındaki hastaneye sevk edildi. Olayda yaralanan diğer yolcular ise olay yerine yakın hastanelere gönderildi. 5 yaşındaki çocuk Hacettepe Üniversitesi çocuk bölümüne sevk edildi.  Kaza sonrasında yolun kapanmış olmasıyla birlikte ana bir hat olan yolda ciddi bir trafik sıkışıklığı meydana geldi. Polis sıkışan trafiğe kontrollü bir şekilde sağlamaya çalışırken aynı zamanda da trafiği normal seyrine dönüştürmeye çalıştı.

Kaza sonrasında incelemeler sürerken yaralılar hastanelerde tedavi ve kontrol altına alındılar.


İlginizi çekebilecek diğer haberler

  Hava Durumu


ISTANBUL

  Yazarlar

Hakan OKUYAN

Hakan OKUYAN

Adaylar ve Hedefler
Mevlüt KARAKAYA

Mevlüt KARAKAYA

Ramazan Ayı ve Siyaset

Köşe yazılarının tüm adli sorumluluğu yazarına aittir.

  Gazetelerimiz