Çukur Dizisi Nerede Çekiliyor?

Çukur dizisi son dönemin en çok takip edilenleri arasında yer almayı uzun zaman öncesinde başardı. Dizinin nereye doğru gideceğinin yanı sıra çekildiği bölge ve oyuncuları da merak ediliyor. Dizi Show TV’de her pazartesi günü ekrana geliyor ve dizinin geneline baktığımız da ise kilit noktada 5 ismi görebilmek mümkün.

15-04-2018


Çukur dizisi son dönemin en çok takip edilenleri arasında yer almayı uzun zaman öncesinde başardı. Dizinin nereye doğru gideceğinin yanı sıra çekildiği bölge ve oyuncuları da merak ediliyor.  Balat’ta yan sokaklarda çocuklar top oynarken balkonlardan silkelenen çarşaflar ve komşu sohbetleri insanların özlediği mahalle kültürünü de ön plana çıkarıyor. Buradan da anlaşılacağı gibi dizi İstanbul Balat’ta çekiliyor ve de her sahnesin de farklı bir heyecan yaşanıyor.

Balat halkı ise artık burası Balat değil Çukur demeye de başladı bile. Çocuklar dizinin çekimleri sırasında yönetmen ekibin yanında toplanıp ünlü isimleri seyrederken çekimler sırasında da mahalle de hınca hınç bir koşturma söz konusu.

Balat’ta yönetmenin “Kestik!” sözü sonrasında mahalleli de adeta dizinin çekimlerine kendilerini kaptırıyorlar.

Dizi Show TV’de her pazartesi günü ekrana geliyor ve dizinin geneline baktığımız da ise kilit noktada 5 ismi görebilmek mümkün. Dizi de herkes neredeyse ana karakter olmuş durumda ve herkes rolünü çok güzel bir şekilde gerçekleştiriyor.

ÇUKUR EVİMİZ İDRİS BABAMIZ

Dizinin sessiz çığlıkları arasında yer alan çukur evimiz idris babamız sözü Balat’ta bir slogan halini de almış durumda. Dizinin ilerlemesinde yol gösterici olan ve hatta bir çok olayın da çözülmesine öncülük olan karakterlere baktığımızda Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Erkan Kolçak Köstendil, Nebil Sayın ve Kubilay Aka var.

RIZA KOCAOĞLU / ALİÇO

Dizi oyuncularında Rıza Koçoğlu yani diğer adıyla da ALİÇO kendimi denemek benim hoşuma gidiyor ben çöp toplayarak Çukur’un gözü kulağı oluyorum. Aslında çok iyi şartlara sahip olabilecekken ben bu şekilde bir hayat sürmeyi tercih ettim ve de bu benim rolümü en güzel şekilde oynamamı sağladı diyor.


İlginizi çekebilecek diğer haberler

  Hava Durumu


ISTANBUL

  Yazarlar

Hakan OKUYAN

Hakan OKUYAN

Adaylar ve Hedefler
Mevlüt KARAKAYA

Mevlüt KARAKAYA

Ramazan Ayı ve Siyaset

Köşe yazılarının tüm adli sorumluluğu yazarına aittir.

  Gazetelerimiz