İnternet oyununda hayatı alt üst oldu

Sanal online oyunu ile oynanan okey oyunu sırasında salon içinde tanışarak arkadaş olan kişi Kader B'nin hayatını adeta alt üst etti.

13-05-2018


Sanal online oyunu ile oynanan okey oyunu sırasında salon içinde tanışarak arkadaş olan kişi Kader B'nin hayatını adeta alt üst etti. İstanbul'da yaşayan Kader B isimli bayan internet üzerinden online okey oyunu salonunda oyun oynadığı sırada aynı masada bulunan kişi ile sohbet etti. Sohbetin ilerlemesi ile birlikte başına gelecek kötü şeylerden bir haber olan Kader B'nin hayatını alt üst etti.

30 Yaşındaki Hüseyin K ile tanışan Kader B aynı salonda 1 hafta boyunca oyun oynadılar. Sonrasında Hüseyin K Kader B'ye yüz yüze görüşelim isteğinde bulundu. Bu isteği Kader B reddetince Hüseyin K sosyal medya hesabından Kader B'nin bir fotoğrafını kendisininki ile birleştirerek nişanlı gibi gösterdi. Sonrasında bu fotoğrafı sosyal paylaşım sitesinden yayınlayan Hüseyin K bunlarla kalmayıp Kader B'nin sosyal medya hesabını ele geçirerek Eskort gibi tanıtarak telefon numarasını dağıttı. Hüseyin K Kader B'ye benimle birlikte olmazsan bunları tekrar tekrar yaparım dedi. Bundan sonra benden başka şansın yok” diyerek tehdit etti. Ancak genç kadının şikâyetiyle savcılık, Hüseyin K. hakkında 10 yıla kadar hapis cezası talebiyle iddianame hazırladı.

Şüpheli şahıs ifadesinde suçlamaları reddederek bu olayın benimle hiç bir alakası yok ben yapmadım dedi.


Etiketler : #İnternet   #oyununda   #hayatı   #alt   #üst   #oldu   
İlginizi çekebilecek diğer haberler

  Hava Durumu


ISTANBUL

  Yazarlar

Hakan OKUYAN

Hakan OKUYAN

Adaylar ve Hedefler
Mevlüt KARAKAYA

Mevlüt KARAKAYA

Ramazan Ayı ve Siyaset

Köşe yazılarının tüm adli sorumluluğu yazarına aittir.

  Gazetelerimiz