Muharrem İnce'den gençlere müjdeli haber

CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'den gençlere para müjdesi düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Muharrem İnce Mayıs ve 29 Ekim'de gençlere 500 lira para vereceğiz" diyerek atıfta bulundu.

07-05-2018


CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'den gençlere para müjdesi düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Muharrem İnce Mayıs ve 29 Ekim'de gençlere 500 lira para vereceğiz" diyerek atıfta bulundu.

Meclis içinde basın toplantısı düzenleyen CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce şuan görevinde olduğu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere gelecek seçimlerde Cumhurbaşkanı adayı olanlar birlikte televizyonda karşılıklı diyalog teklifinde bulundu.

Muharrem İnce açıklamalara şöyle devam etti

Dün Sayın Erdoğan diyor ki muasır medeniyet seviyesine çıkacağız. Çok güzel, mutlu oldum. Batı’da seçimler şöyle oluyor. Adaylar televizyon programına karşılıklı çıkıyorlar, tartışıyorlar. Ben sizinle ve diğer adaylarla, madem ki diyorsanız muasır medeniyetler seviyesini geçeceğiz. Gelin tartışalım, hayallerimizi anlatalım.

Muharrem İnce hafta içi Çarşamba günü HDP'nin Cumhurbaşkanı adayı Selahattin Demirtaş'ı ziyaret edeceğini açıkladı. 

Saraya elbette giderim diyen Muharrem İnce CHP'nin saraya gitmeme gibi bir tavrı var. Ben CHP rozetini çıkardım. Erdoğan nerede isterse görüşebilirim. Saraya da gitmeye razıyım. Bugün Karamollaoğlu ile görüşeceğim. Akşener ve Erdoğan'dan da cevap bekliyorum. Toplumun ezici bir çoğunluğu mutsuz, huzursuz. Erdoğan inince ne olur? Döviz inerse, faizler inerse, işsizlik rakamları, enflasyon, gübre fiyatı, mazot fiyatı inerse Erdoğan da insin kardeşim o zaman. 80 milyondan daha mı değerli? Medya susmuş, sesini çıkaramıyor. Manşete koyamaz.

İş dünyası korkmuş. Hiçbir umudum yok. Zerre kadar umudum yok. Benim umudum millette. Bu fakir fukara millete güveniyorum. Devrimi gerçekleştirecek. Çanakkale’de, Sakarya’da, Dumlupınar’da nasıl imanıyla mücadele ettiyse, bu kampanyada da savaş gibi değil ama zafere ulaşmak için ter dökerek mücadele edecek. Ben bunu milletimizle birlikte yapacağım. Ne iş dünyasına ne medya patronlarına güvenim var. Sizlerin de içinin kan ağladığını, yapamadığınızı, yazamadığınızı, göremediğinizi ben de biliyorum.


İlginizi çekebilecek diğer haberler

  Hava Durumu


ISTANBUL

  Yazarlar

Hakan OKUYAN

Hakan OKUYAN

Adaylar ve Hedefler
Mevlüt KARAKAYA

Mevlüt KARAKAYA

Ramazan Ayı ve Siyaset

Köşe yazılarının tüm adli sorumluluğu yazarına aittir.

  Gazetelerimiz