UEFA´dan kabul mektubu geldi

UEFA, Fenerbahçe´ye UEFA Avrupa Ligi´ne katılımıyla ilgili olarak kabul mektubu gönderdi. Sarı-lacivertlilerin Avrupa Ligi´ne katılım için tüm kriterleri yerine getirdiği ve turnuvaya katılım hakkı ka

19-06-2017


UEFA, Fenerbahçe´ye UEFA Avrupa Ligi´ne katılımıyla ilgili olarak kabul mektubu gönderdi. Sarı-lacivertlilerin Avrupa Ligi´ne katılım için tüm kriterleri yerine getirdiği ve turnuvaya katılım hakkı kazandığı ifade edildi.
Fenerbahçe´ye UEFA tarafından kabul mektubu gönderildi. Sarı-lacivertli takımın Avrupa Ligi´nde mücadele etmek için gerekli tüm kriterleri yerine getirdiği ve turnuvada oynamaya hak kazandığı, UEFA tarafından bildirildi. Fenerbahçe´nin resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, "Kulübümüzün, 2017-2018 futbol sezonunda UEFA Avrupa Ligi´ne katılımıyla ilgili tüm kriterleri yerine getirdiği ve turnuvada oynamaya hak kazandığı UEFA tarafından tarafımıza resmen bildirilmiştir. UEFA´dan kulübümüze 19 Haziran 2017 tarihinde tebliğ edilen bilgilendirme yazısında, kulübümüzün UEFA Avrupa Ligi 2017-2018 futbol sezonuna ait düzenlemeleri eksiksiz bir şekilde karşıladığı ifade edilmiş, turnuvada bulunmasında hiçbir sıkıntı olmadığı dile getirilmiştir. UEFA´dan gönderilen kabul metninde, "UEFA Avrupa Ligi´ne katılım için gerekli tüm belgeler dikkatli bir şekilde incelendikten sonra UEFA Avrupa Ligi 2017-2018 Talimatı Paragraf 4.01´de yer alan tüm kriterlerin yerine getirildiği kabul edilmiştir. Kulübünüzün 2017-2018 sezonu için UEFA Avrupa Ligi´nde yer almasının kabul edildiğini memnuniyetle bildiriyor, başarılı bir sezon diliyoruz" ifadeleri kullanıldı" ifadeleri kullanıldı.
(İHA)

Etiketler : #UEFA´dan   #kabul   #mektubu   #geldi   
İlginizi çekebilecek diğer haberler

  Hava Durumu


ISTANBUL

  Gazetelerimiz